محل تبلیغات شماطراحی دکوراسیون داخلی  امروزه  تبدیل به یکی از مسائل مهم برای اکثر افراد شده است ، اینکه چه ترکیب رنگی  در خانه به کار بگیریم و یا از چه سبک طراحی و نورپردازی ها استفاده کنیم  همه و همه زیرشاخه های طراحی دکوراسیون حرفه ای منزل است .

اگر به تغییر دکوراسیون منزل خود فکر می کنید، یا هدفی برای طراحی داخلی منزل جدید خود دارید، حتما نظر کارشناسان دکوراسیون داخلی برای شما اهمیت دارد. از مهمترین نکاتی که در طراحی داخلی مورد توجه کارشناسان دکوراسیون داخلی  است، ساده و کم هزینه بودن است؛ تا ضمن این که آرامش و زندگی مطلوب را  برای شما به منزل بیاورد، هزینه زیادی را هم برای شما در بر نداشته باشد.

در این مطلب قصد داریم 20 مورد از نظرات کارشناسان دکوراسیون داخلی را برای شما جمع بندی کنیم. باما همراه باشید؛ تا این ایده ها را بیشتر بشناسیم.
 

طراحی دکوراسیون حرفه ای منزل

 

ایده های کارشناسان طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای

 

1  - نقاشی کردن دیوارها. کارشناسان دکوراسیون داخلی بر این عقیده هستند که  رنگ آمیزی دیوارها، از سریع ترین و ارزان ترین راه های به وجود آوردن تنوع  در طراحی داخلی منزل است. دیوار ها را با رنگ های پرانرژی و مناسب رنگ  آمیزی کنید.

نکات دکوراسیون حرفه ای داخلی

2  - وسایل را به صورت جفت انتخاب کنید. با این کار می توانید نظم را به منزل  خود دعوت کنید. استفاده از وسایل تزئینی جفت (مانند صندلی، گلدان، شعله  های دیواری و دکوری های دیواری) در چیدمان و تزئین منزل مناسب است.

نکات دکوراسیون حرفه ای در چیدمان منزل

 

3  -خانه خود را با تزئینات طبیعی پر کنید. به گل ها و سنگ های طبیعی بیشتر  فکر کنید. کارشناسان دکوراسیون داخلی بر این عقیده هستند که چرا از گیاهان  وحشی و سنگ های لب رودخانه در منزل استفاده نکنند؟ طبیعت را در منزل، کنار  خود داشته باشید.

 

استفاده از گیاهان در دکوراسیون حرفه ای4  -جابجایی چیدمان وسایل منزل، کمک زیادی می کند. طرحی که برای مبل و میز و  صندلی در نظر گرفته اید، تغییر دهید. مبل ها را از کنار دیوار خارج کنید و  در بخشی از اتاق، در وسط بچینید. صندلی ها، تنها کاربرد پشت میز ندارند! در  گوشه ای از اتاق برای تشکیل جمع گفتگو آماده کنید.

 

چیدمان مبلمان در دکوراسیون حرفه ای

 

5  -قاب عکس را تصحیح کنید. اگر اتاق را رنگ جدیدی زده اید، رنگ قاب عکس ها  را نیز با رنگ اتاق هماهنگ کنید. اگر تغییری در رنگ اتاق نداشته اید، قاب  عکس را از روی دیوار بردارید؛ رنگ مورد علاقه و متناسب با یک میز به آنها  بزنید و روی میز، با طراحی زیبا بچینید.

 

نقش قاب عکس ها در دکوراسیون حرفه ای

 

6 -رنگ در ورودی منزل را تغییر دهید و طیف جدیدی از رنگ را برای آن انتخاب کنید.

 

7  -به نظر کارشناسان طراحی دکوراسیون داخلی بهترین کار برای اتاق های کوچک، از  آینه استفاده کنید. آینه های بزرگ و قاب شده به دیوار در اتاق های کوچک به  کار ببرید. این کار فضای اتاق را بزرگ تر نشان می دهد.

استفاده از آینه در دکوراسیون حرفه ای8  -وسایل هم شکل بر روی سطوح بگذارید. به راحتی می توانید وسایلی مانند ظروف  سفالی و گلدان ها را به جای وسایل به هم ریخته و ناهمگون، در کتابخانه و  یا روی شومینه قرار دهید.

تزیینات داخلی در دکوراسیون حرفه ای9 - روکش های مبلمان را تعویض کنید. استفاده از پارچه های معمولی و زیبا برای روکش مبل ها و صندلی ها مقرون به صرفه است.

نقش تغییر روکش مبل در دکوراسیون حرفه ای


10  - برای وسایل مربوط به هم که معمولا بر روی زمین پخش می شوند، از سبد  استفاده کنید. اسباب بازی های کودکان شامل این موضوع می شود. یک سبد بزرگ  برای آن ها انتخاب کنید.ایده های طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای


11 -تابلوهای تکراری و قدیمی را با نمونه های جدید و زیبا جایگزین کنید. ظاهر منزل را بسیار تغییر می دهد.

انتخاب تابلوهای زیبا برای دکوراسیون حرفه ای


12 - کارشناسان دکوراسیون داخلی قالیچه را پیشنهاد می دهند. از قالیچه های متناسب با اصول چیدمان مبلمان، استفاده کنید.

استفاده از قالیچه در دکوراسیون حرفه ای13  - همیشه از نورپردازی بهره بگیرید. حتی می توانید از چند شمع کوچک و ارزان  استفاده کنید. این بدان معنی نیست که تمامی روشنایی های دیواری و آباژورها  تعویض کنید! به راحتی می توانید با تغییر لامپ ها و رنگ آنها به نورپردازی  جدیدی برسید. یک تنظیم کننده نور برای کم و زیاد کردن نور اتاق، بر روی  دیوار نصب کنید.

نورپردازی در دکوراسیون حرفه ای


14  -کارشناسان دکوراسیون داخلی پرده هایی تا رو زمین پیشنهاد می کنند. اگر  پرده های پنجره ها، به اندازه خود پنجره ها است، آنها را با پرده هایی از  سقف تا زمین جایگزین کنید. این کار از اصول دکوراسیون پرده است. به این روش  پنجره ها بزرگ تر و زیباتر می شود.

عکس تکمیل شده دکوراسیون حرفه ای15  -برای هماهنگی با فصول، از حوله هایی با رنگ های متناسب با آن فصل،  استفاده کنید. در هر فصلی حوله را تعویض کنید. در روحیه ساکنین منزل تاثیر  زیادی دارد.

16 - یک رنگ جدید برای سقف انتخاب کنید. اینکار تنوع ایجاد می کند!

17  -برای کابینت های آشپزخانه رنگ بندی خاصی در نظر بگیرید. مثلا رنگ کابینت  های بالایی را روشن تر از کابینت های پایینی انتخاب کنید. زیبایی خاصی به  آشپزخانه می دهد.

انتخاب کابینت در دکوراسیون حرفه ای18  - رنگ بندی اتاق خواب ها و سرویس بهداشتی را دوگانه یا چندگانه کنید. به  نظر کارشناسان دکوراسیون داخلی برای این مکان ها، ترکیب دو یا چند رنگ را  به کار ببرید.

دکوراسیون حرفه ای سرویس بهداشتی


19  - ترکیب چند سبک دکوراسیون داخلی؛ در دکوراسیون داخلی معاصر از ترکیب سبک  ها استفاده می شود. مثلا سبک سنتی و مدرن را با هم ترکیب کنید.

ترکیب چند سبک در طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای20 - از قاب عکس بالای شومینه استفاده کنید. از نظر کارشناسان دکوراسیون داخلی ، بهترین اشیا دکوری بر روی شومینه قاب عکس ها هستند.

 


معماری و طراحی دکوراسیون داخلی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فلزیاب البرز 09102191330 ایزوگام در کرج/قیمت ایزوگام در کرج کاشت بولت coolingtower سیستم های تهویه مطبوع/مهتاب گستر طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد پرورش زنبور عسل گروه تلگرام فتوشاپ و کورل سبک زندگی دانلود رایگان